Türkiye Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkiye Forumu

Türkiye Forumu

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ

+4
emregenc
waynom
zekai47
mr_hukkle
8 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [4 sayfadaki 6 sayfası]

76FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 4 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Çarş. Haz. 11, 2008 1:09 pm

zekai47

zekai47

Mevlüt, Halil ya da Tekke

Sarı-lacivertliler, bu üç futbolcudan birini renklerine katmak için temaslarını artırdı.

Fotomaç yazmıştı
2 Haziran'da FBTV'de yaptığı açıklamada yurt dışında oynayan bir Türk forveti transfer etme sözü veren başkan Aziz Yıldırım, dün aynı dileğini yineledi. Yıldırım, "Yeni sezonda kadromuzda Avrupa'da oynayan bir Türk oyuncu olacak" dedi, bunun için çalıştıklarını söyledi.

Eren de listede
Fener'nin talip
olduğu oyuncuların, daha önce Fotomaç'ın yazdığı gibi Soachox'lu Mevlüt, Schalke'li Halil Altıntop ve Zenit'li Fatih Tekke olduğu kesinleşti. Çalışmalar dört koldan sürerken İsviçre Milli Takımı'nda oynayan Basel'li Eren Derdiyok için de zemin yoklandığı öğrenildi.

77FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 4 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Çarş. Haz. 11, 2008 1:10 pm

zekai47

zekai47

Villarreal kancası

Milli futbolcumuz Nihat Kahveci'nin de formasını giydiği La Liga ekiplerinden Villarreal, Fenerbahçe'nin Brezilyalı defans oyuncusu Edu'ya talip oldu. Villarreal'in, Caceres'in Barcelona'ya transfer olmasından sonra defans hattında oluşan boşluğu Edu ile gidermek istediği, PSG ile Monaco'nun da listesinde olan Brezilyalı stoper Fener'den ayrılmaya sıcak
bakmıyor

78FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 4 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Çarş. Haz. 11, 2008 1:10 pm

zekai47

zekai47

Emre askere gidiyor

Başkan Yıldırım, panel sırasında yanındakilere kısık bir sesle, "Emre Belözoğlu'nu askere göndereceğiz. 21 gün yapıp gelecek" dedi. Emre askere gitmesi halinde, büyük ihtimalle Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme karşılaşmalarında oynayamayacak

79FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 4 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Çarş. Haz. 11, 2008 1:11 pm

zekai47

zekai47

Abromovich 'bize gel' dedi

F.Bahçe'nin yollarını ayırdığı Zico'ya Premier Lig ekiplerinden Chelsea talip. SKY Sports, Chelsea'de başkan Abramovich'in, Brezilyalı efsaneyi Stamford Bridge'e getirmeyi düşündüğünü yazdı. SKY Sports'un bu iddiasına karşını Daily Mail gazetesi, Chelsea'nin Scolari ile ön protokol imzaladığını ileri sürdü

80FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 4 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Çarş. Haz. 11, 2008 1:11 pm

zekai47

zekai47

Hedef, milyar dolarlık ultra dev bütçe!

Fenerbahçe Başkanı, üye sayılarını 1 milyona yükselterek gelirlerini artırmak için proje başlattıklarını yineleyerek, "Bunu başarıp 1 milyar dolarlık dev bir bütçe oluşturmak istiyoruz" dedi. Yıldırım, 2009 UEFA Kupası finalinden sonra Saracoğlu'nun kapasitesini 5 bin kişi artıracakları bildirdi.

13:00 haberlerini sunduk hepinize iyi günler Wink

81FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 4 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Çarş. Haz. 11, 2008 1:33 pm

zekai47

zekai47

oğuz abi üye listesine adını yazdım 1. sayfada görebilirsin

82FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 4 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Çarş. Haz. 11, 2008 4:08 pm

sefa

sefa

benide fenerbahçe birliğine alsanıza gökhan ben sefa okanın amca olu

83FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 4 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Çarş. Haz. 11, 2008 4:12 pm

zekai47

zekai47

sefa demiş ki:benide fenerbahçe birliğine alsanıza gökhan ben sefa okanın amca olu

adını birazdan yazacam ilk sayfayı düzenliyorum ondan sonra adını yazacam kardeş aramıza hoşgeldin

84FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 4 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Çarş. Haz. 11, 2008 4:33 pm

zekai47

zekai47

sefa demiş ki:benide fenerbahçe birliğine alsanıza gökhan ben sefa okanın amca olu

sefa kardeş adını üye listesine yazdım vakit buldukça buray takılırsan sevinirim bu arada ilk sayfa hakkındaki görüşlerini de yazarsan sevinirim

85FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 4 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Çarş. Haz. 11, 2008 5:10 pm

xmen_20

xmen_20

Selam herkese nasılsınız

http://www.fenerbahce.org

86FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 4 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Çarş. Haz. 11, 2008 5:11 pm

zekai47

zekai47

xmen_20 demiş ki:Selam herkese nasılsınız

a.s batu hoş geldin iyiyiz seni sormalı

87FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 4 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Çarş. Haz. 11, 2008 5:11 pm

zekai47

zekai47

batu istediğin bir resim veya herhangi bir şey varsa ilk sayfaya ekleyeyim

88FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 4 Empty geçmiş olsun serkan Çarş. Haz. 11, 2008 5:23 pm

zekai47

zekai47

Serkan kardeşim Geçmiş Olsun Kardeşinden öğrendim çok üzüldüm en kısa sürede aramızda olursun inşallah

89FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 4 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Çarş. Haz. 11, 2008 5:25 pm

xmen_20

xmen_20

zekai47 demiş ki:
xmen_20 demiş ki:Selam herkese nasılsınız

a.s batu hoş geldin iyiyiz seni sormalı

Bende iyiyim sağol..oğuz,taner ve serkan abi yok son 1-2 gündür :S

http://www.fenerbahce.org

90FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 4 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Çarş. Haz. 11, 2008 5:27 pm

zekai47

zekai47

oğuz abi sabah burdaydı LooPus kullanıcı adı taner abi forumda yok bende merak ediyorum neden gelmemiş diye Serkan ise yaralanmış 3-4 güne kadar gelirmiş kardeşi öyle söyledi

91FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 4 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Çarş. Haz. 11, 2008 5:34 pm

zekai47

zekai47

arkadaşlar ben çıkıyorum kendinize iyi bakın allaha emanet olun Wink

92FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 4 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Perş. Haz. 12, 2008 1:02 pm

zekai47

zekai47

13:00 haberleriyle karşınızdayız Wink

Rijkaard gelsin

Zico ile yollarını ayıran F.Bahçe'de bazı yöneticiler genç bir hoca ile devam edilmesini istiyor. En büyük aday ise Barcelona'dan ayrılan Frank Rijkaard.

Zico'nun yerine Luxemburgo, Laudrup ve Lucescu gibi hocalar konuşulurken sürpriz bir teknik adam daha gündeme geldi. F.Bahçeli bazı yöneticilerin toplantılarda Rijkaard'ın ismini telaffuz ettiği öğrenildi. Barcelona'da geçirdiği 5 yılda önemli başarılara imza atan Rijkaard'ın hırslı yapısını oyunculara da aşılayacağı
ve büyük başarıların onunla geleceğine inananlar az değil.

FENER'E GELEBİLİR
Parlak futbolculuk yıllarından sonra teknik direktörlükte de Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu'na ulaşan Rijkaard'ın, "Bir sene dinlenebilirim" diyerek tekliflerin önünü kestiği belirtiliyor. Ancak menajerler vasıtasıyla nabız yoklayan yöneticiler "Hedefleri olan F.Bahçe gibi bir kulübe gelir" diyerek bu transferin olabileceğinin altını çiziyorlar.

93FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 4 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Perş. Haz. 12, 2008 1:03 pm

zekai47

zekai47

Adriano yakışır

Brezilyalı yıldızın listedeki en kaliteli isim olduğunu belirten taraftarlar "Başkan, Güiza'yı değil Adriano'yu alsın" diyor.

F.Bahçe'de yabancı golcü arayışları tüm hızıyla sürerken taraftarın gönlünde yatan en önemli ismin Adriano olması dikkat çekiyor. Taraftarlar, internetteki forum sitelerinde en çok Adriano'nun transfer edilmesini isterken, ikinci sırada ise Sevilla'nın golcüsü Fabiano yer alıyor. Bu konuda gazetemize de mail ve telefonla
düşüncelerini açıklayan taraftarlar "Adriano gelirse F.Bahçe'yi uçurur. Başkanımız onu alsın. Eğer Adriano olmayacaksa Fabiano getirilsin" diyorlar.

GÜİZA SAMAN ALEVİ GİBİ
Taraftarlar son olarak gündeme gelen İspanya gol kralı Güiza için ise olumlu düşünmüyor. Taraftarlar "Güiza, İspanya'nın Zafer Biryol'u gibi. Saman alevi gibi parladı ama seneye sönecek. Biz onun için kombine almadık. Takımda yeni bir dünya yıldızı görmek istiyoruz" ifadesini kullandılar. F.Bahçe'nin listesinde Fabiano, Adriano, Kanoute, Carew ve Morientes gibi golcüler yer alıyor.

94FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 4 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Perş. Haz. 12, 2008 1:03 pm

zekai47

zekai47

Alex de endişeli

Sambacı, hoca belirsizliğinin bir an önce bitmesini istiyor.

F.Bahçe'nin kaptanı Alex, Zico'ya veda mesajı gönderirken, sarı lacivertli yönetimin bir an önce yeni bir teknik adamla anlaşması gerektiğini söyledi. Alex, kendisine ait internet sitesinde yaptığı açıklamada, F.Bahçe ile yolları ayrılan Zico'ya başarılar diledi ve "Yeni teknik direktörün takıma uyum sağlayabilmesi için kamp dönemine yetişmesi gerekiyor.
F.Bahçe yönetiminin profesyonelce davranıp bu sorunu çözeceğine inanıyorum" ifadesini kullandı.

95FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 4 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Perş. Haz. 12, 2008 1:04 pm

zekai47

zekai47

F.Bahçe'den Aydın atağı

Kayserili defans oyuncusu ile anlaşma tamam. Kayserispor yönetimi ile pazarlık sürüyor.

F.Bahçe, Kayserisporlu Aydın'ın işini bitirmek üzere. Tatilini Kuşadası'nda geçiren genç defans oyuncusu, "F.Bahçe'ye seve seve gelirim. Yeter ki kulüpler anlaşsın" dedi. Kayserispor ile 2010 yılına kadar sözleşmesi olan Aydın, 31 karşılaşmada görev yaparak istikrarını gösterdi.

96FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 4 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Perş. Haz. 12, 2008 1:04 pm

zekai47

zekai47

Kezman'ın içi kıpır kıpır

Başkan Aziz Yıldırım'ın övdüğü forvet, "Bomba gibiyim" dedi.

Başkan Aziz Yıldırım'ın, "Kezman çok iyi futbolcu. Bu sezon da kalacak" sözleri Sırp oyuncuyu çok mutlu etti. Sezonun yorgunluğunu atan Kezman, "Geçen sezon bazı sıkıntılar yaşadım. Bunların nedenlerini herkes biliyor. Ancak bu sezon farklı olacak. Bana güvenen başkanımızın yüzünü kara çıkarmayacağım" dedi. Tecrübeli oyuncu bu sezon çok
daha iyi kadro kurulacağını ve eksikliklerin giderileceğini de sözlerine ekledi.

97FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 4 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Perş. Haz. 12, 2008 1:05 pm

zekai47

zekai47

Favori Altıntop

Yerli forvet arayışlarını sürdüren sarı-lacivertliler, Schalke'de oynayan milli oyuncu için girişimlerini hızlandırdı.

HEDEFTE 'O' VAR
Önümüzdeki sezona iddialı bir kadroya girmeye hazırlanan F.Bahçe, bir yandan yabancı forvet arayışlarını sürdürürken, bir yandan da yerli golcüleri kıskacına aldı. Sarı-lacivertlilerin ilk hedefinin Schalke'de oynayan milli oyuncu Halil Altıntop olduğu öğrenildi.

BÜYÜK TAARRUZ
F.Bahçe, daha
önceden talip olduğu Sochaux forması giyen Mevlüt Erdinç için de çalışmaları sürüyor. 21 yaşındaki forvetin F.Bahçe'ye sıcak baktığı belirtiliyor. Sarı-lacivertlilerin, Zenit ile UEFA'yı kazanan Fatih Tekke için de girişimlerini hızlandırdığı iddia edildi.

98FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 4 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Perş. Haz. 12, 2008 1:05 pm

zekai47

zekai47

Emre'de korkulan olmasın!

EMRE Belözoğlu'nun transferi resmen açıklandığında "Emre bizde de sık sık sakatlanır mı" şeklinde konuşan bazı taraftarlar bu endişelerinin gerçekleşmesinden korkuyor. Taraftarlar "Emre daha Samandıra'ya ayak basmadan, Milli Takım'da sakatlandı. Umarız bir an önce iyileşir ve takımımıza katkı sağlar" görüşünde.

99FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 4 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Perş. Haz. 12, 2008 1:05 pm

zekai47

zekai47

Edu gitmek istemiyor

İSPANYA'nın Villarreal takımının transfer listesine giren Edu, F.Bahçe'den ayrılmak istemediğini söyledi. Brezilyalı futbolcu, "Ben F.Bahçe'de mutluyum. Büyük bir takımda oynuyorum ve büyük hedeflerimiz var. Villarreal'in benimle ilgilenmesi elbette gurur verici fakat ben burada kalmak istiyorum" dedi.

100FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 4 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Perş. Haz. 12, 2008 1:06 pm

zekai47

zekai47

Özer defteri kapandı

F.BAHÇE, transfer etmek istediği Ankarasporlu orta saha oyuncusu Özer Hurmacı'dan vazgeçti. Bir süredir F.Bahçe ile başkent ekibi arasında bonservis bedeli için yapılan görüşmelerde anlaşma sağlanamayınca sarı-lacivertli yönetim 21 yaşındaki futbolcunun transferini rafa kaldırdı.

Sayfa başına dön  Mesaj [4 sayfadaki 6 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki