Türkiye Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkiye Forumu

Türkiye Forumu

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ

+4
emregenc
waynom
zekai47
mr_hukkle
8 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [3 sayfadaki 6 sayfası]

51FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 3 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Salı Haz. 10, 2008 4:36 pm

zekai47

zekai47

Gerçek Maldonado bu değil”

Şilili oyuncumuz Claudio Maldonado, gerek uyum sorunu, gerekse sakatlıklar nedeniyle geçen sezon yüzde yüz bir performansla oynayamadığını, sezon başında hazır olarak kendini takıma sunacağını söyledi. Maldonado, "Benim için sene güzel gitmedi diye söyleyebilirim. Çünkü oynadığım zamanlarda gerçek Maldonado'yu gösteremediğime inanıyorum. Fakat göstermem gerektiğine de inanıyorum. Çünkü ben bu değilim" dedi.
Brezilya'ya giden FB TV ve Fenerbahçe Dergisi ekibi, Curitiba kentindeki Alex ziyareti sırasında bir sürprizle karşılaştı. Şilili oyuncumuz Claudio Maldonado, Kaptanımız Alex'in daveti üzerine bu kente gelmiş ve Alex'in büyük kızı Maria'nın doğum gününe katılmıştı. Doğum günü partisinde ekibimize açıklamalarda bulunan Maldonado, merak edilen konularda düşüncelerini dile getirdi. Küçük Maria'nın doğum gününde Maria ve Alex'le birlikte olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Maldonado, "Bizim Alex ve ailesiyle çok iyi bir arkadaşlığımız var. Alex de beni davet etti. Hazır buradayken bu güzel ailenin bir ferdi olan Maria'nın doğum gününü kutlamak için burada hep birlikteyiz. Ben de Alex ve ailesiyle birlikte olmaktan çok mutluluk duyuyorum. Şili'ye ailemin yanına gitmeden önce böyle bir ortamda bulunduğum için de ayrı bir mutluluk duyuyorum" dedi.

GEÇEN SEZON YÜZDE YÜZ HAZIR DEĞİLDİM

Tatilini nasıl geçirdiği sorulduğunda Maldonado, "Ben şu anda hem tatilimi geçiriyorum, hem de geçen seneden kalan ufak bir rahatsızlık, sakatlığım vardı, onu şu anda iyileştirmeye çalışıyorum. Şu anda tedavilerimi bu yönde sürdürüyorum. Açıkçası geçtiğimiz 4 ay içerisinde, özellikle saha içinde oynadığım zamanlarda, kendimi yüzde yüz hazır hissedemedim. Ama biliyorum ki, bundan sonra Fenerbahçe'de oynamak için, benim kesinlikle kendimi yüzde yüz bir şekilde sahaya vermem gerekiyor. Bu her zaman böyle olmalıydı. Bu yüzden de, Fenerbahçe için önemli bir futbolcu olmak için kendimi iyi hissetmem ve iyi çalışıp takımda yer etmem gerekiyor. Bunun için de her şeyin başı sağlıktan geçtiği için, ilk başta bu ufak sakatlığımı gidermeye çalışıyorum şu anda" diye konuştu.

SEZON BAŞINDA HAZIR OLACAĞIM

Sakatlığıyla ilgili Türkiye'de çeşitli spekülasyonlar çıktığı, çok uzun süre sahalardan uzak kalacağı yönünde haberler yayınlandığının hatırlatılması ve sakatlığı ile son durum hakkında bilgi vermesi istenmesi üzerine Maldonado, "Biliyorsunuz ki, ben ilk geldiğim zaman sakat değildim, iyi bir şekilde başlamıştım. Fakat bir sakatlık yaşadım. Daha sonra tam iyileştim derken, bu sefer de fubis bölgesinden bir sakatlık yaşadım. Fakat şu anda durumum iyiye gidiyor. Kendimi bir an önce iyileştirmem gerekiyor. Bunu ben de biliyorum. Çünkü Fenerbahçe için önemli bir futbolcu olabilmek ve sürekli forma giyebilmek için, hem çalışmam, hem de sağlık olarak kendimi iyi tutmam gerekiyor. Bu bakımdan da sakatlığımın durumu her geçen gün daha iyiye gidiyor ve sezon başladığında da kendimi hazır olarak takımıma sunacağım" diye konuştu.

GERÇEK MALDONADO'YU GÖSTEREMEDİM

Kendisi ve Fenerbahçe açısından geçen sezonu değerlendiren Maldonado, "Benim için sene güzel gitmedi diye söyleyebilirim. Çünkü oynadığım zamanlarda gerçek Maldonado'yu gösteremediğime inanıyorum. Fakat göstermem gerektiğine de inanıyorum. Çünkü ben bu değilim. Fenerbahçe için de artık geçmişe değil, geleceğe bakmamızın zamanı. Özellikle iyi bir şekilde çalışıp, geçmişten derslerimizi alıp, önümüze bakmamız ve iyi sonuçları almamız gerekiyor. Bunda da her şeyin başı çalışmaktan geçiyor. Benim açımdan her ne kadar da güzel geçmediyse de önümüzdeki sezon için geçmişe bakmanın yararlı olmadığını düşünüyorum. Önümüzdeki sezonun Fenerbahçe adına yararlı geçeceğini düşünüyorum" diye konuştu.

MALDONADO ADINA HER ŞEY İYİ OLACAK

Uyum sorunu yaşayıp yaşamadığı sorulduğunda ise Maldonado, "Elbette ki, bir insan olarak başka bir ülkeye gitmek, yeni bir çalışma ortamına girmek, özellikle bir futbolcu için yeni bir futbol ortamına girmek zor bir duygu ve bir adaptasyon süresi gerektiriyor. Benim için zor olan da şuydu: Geldiğim zaman özellikle buradaki futbolcular daha farklı bir seviyedeydiler. Bir çalışma vardı ve ben o çalışmanın ortasına geldim. Ben sezonu bitirip, tam hazırlık döneminin ortasındayken gelmiştim. Bunun adına zorlukla yaşadım. Gelip yeni bir düzen kurmak ve bu da bir zaman alıyor. Belli bir süre otelde yaşadım ve insan bunun da zorluklarına alışmak zorunda. Yeni bir düzen, yeni arkadaşlıklar, yeni bir takım, yeni bir ortam bunların hepsi insanı etkiliyor açıkçası. Fakat bundan sonra eğri, tamamen düzelme eğrisi olacaktır. Yani ben de kendi düzenimi oluşturduktan ve iyice ortama ayak uydurduktan sonra her şey Maldonado adına iyi olacaktır" dedi

BAŞARIDA PAY SAHİBİ OLMAK İSTİYORUM

Son olarak Türkiye'ye ve Fenerbahçe taraftarlarına mesajlar veren Maldonado, "Ben bu sene mutlu olmak istiyorum. Mutluluğun da anahtarının Fenerbahçe'nin başarısından geçtiğini biliyorum. Özellikle kendi adıma da iyi bir sene geçirmek istiyorum. Fenerbahçe her zaman için en iyiyi hedefleyen, aynı şekilde bu hedefleri doğrultusunda koşan bir ekip. Ben de başarı kazandığımızda bu başarıda söz ve pay sahibi olmak istiyorum. Bunun için de çok çalışmam gerektiğini biliyorum ve hepimiz için mutlu bir sene geçirmeyi diliyorum" dedi.

52FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 3 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Salı Haz. 10, 2008 4:37 pm

zekai47

zekai47

Samandıra bakımda

Yeni futbol sezonu öncesi Fenerbahçe Samandıra Kamp Merkezi'nin iç ve dış mekanları genel bakıma alındı. Samandıra'da yapılan bakım çalışmaları kapsamında, futbolcuların kaldığı odalar, ortak kullanım alanları, kondisyon salonu ve yemek salonu elden geçiriliyor, tesislerin çevre düzenlemesi yapılıyor. Çalışmalar dahilinde Samandıra'daki çim sahalar da bakıma alındı. Bakım ve düzenleme çalışmaları sezon başlamadan tamamlanacak.

53FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 3 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Salı Haz. 10, 2008 4:38 pm

zekai47

zekai47

16:00 haberleriyle karşınızda olduk iyi günler Very Happy

54FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 3 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Salı Haz. 10, 2008 4:51 pm

zekai47

zekai47

batuhan aramıza hoş geldin kardeşim

55FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 3 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Salı Haz. 10, 2008 4:52 pm

xmen_20

xmen_20

zekai47 demiş ki:batuhan aramıza hoş geldin kardeşim

Teşekkür ederim zekai abi hoşbulduk..hayırlı olsun çok iyi oldu Smile

http://www.fenerbahce.org

56FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 3 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Salı Haz. 10, 2008 4:54 pm

zekai47

zekai47

xmen_20 demiş ki:

ok kardeşim teşekkürederim adını 1.sayfada üyeliğe yazıyorum onaylıyormusun

birde burda sürekli görmek isterim seni

57FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 3 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Salı Haz. 10, 2008 5:01 pm

zekai47

zekai47

batuhan ilk sayfada ekledim üye olarak seni Wink

58FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 3 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Salı Haz. 10, 2008 5:10 pm

xmen_20

xmen_20

zekai47 demiş ki:
xmen_20 demiş ki:

Tamam yazabilirsin sağol Smile gu 'ya girdiğim zaman burayada girerim

59FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 3 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Salı Haz. 10, 2008 5:10 pm

xmen_20

xmen_20

zekai47 demiş ki:
xmen_20 demiş ki:

60FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 3 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Salı Haz. 10, 2008 5:11 pm

zekai47

zekai47

xmen_20 demiş ki:
zekai47 demiş ki:
xmen_20 demiş ki:

ilgin için teşekkürederim kardeşim her zaman beklerim başımın üstünde yerin var Wink

61FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 3 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Salı Haz. 10, 2008 5:42 pm

xmen_20

xmen_20

zekai47 demiş ki:
xmen_20 demiş ki:
zekai47 demiş ki:
xmen_20 demiş ki:

ilgin için teşekkürederim kardeşim her zaman beklerim başımın üstünde yerin var Wink

Eyw. sağol..Hocam resim nasıl konuyor Crying or Very sad

62FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 3 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Salı Haz. 10, 2008 5:44 pm

zekai47

zekai47

xmen_20 demiş ki:
zekai47 demiş ki:
xmen_20 demiş ki:
zekai47 demiş ki:
xmen_20 demiş ki:

Eyw. sağol..Hocam resim nasıl konuyor Crying or Very sad

profil bölümünde avatar var ordan avatarını yükleyebilirsin Wink

63FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 3 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Salı Haz. 10, 2008 5:55 pm

xmen_20

xmen_20

Tamam tşk.ler diğerlerine haber verdin mi gerçi orda da kimse yok ama

64FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 3 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Salı Haz. 10, 2008 5:58 pm

zekai47

zekai47

xmen_20 demiş ki:Tamam tşk.ler diğerlerine haber verdin mi gerçi orda da kimse yok ama

alperöz e söyledim istemedi serkan zaten burda uğura söyledim üye olacam dedi herkesi burda toplayacam burda sohbet etmek daha doğru olacak sanırım daha rahat olacak hepsi online olunca söylerim bu hafta içinde herkesi haberdar ederim sende yardımcı olursan sevinirim

65FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 3 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Salı Haz. 10, 2008 6:06 pm

xmen_20

xmen_20

zekai47 demiş ki:
xmen_20 demiş ki:Tamam tşk.ler diğerlerine haber verdin mi gerçi orda da kimse yok ama

alperöz e söyledim istemedi serkan zaten burda uğura söyledim üye olacam dedi herkesi burda toplayacam burda sohbet etmek daha doğru olacak sanırım daha rahat olacak hepsi online olunca söylerim bu hafta içinde herkesi haberdar ederim sende yardımcı olursan sevinirim

Tabiki yardımcı olurum ne demek..

66FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 3 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Salı Haz. 10, 2008 6:10 pm

zekai47

zekai47

Tabiki yardımcı olurum ne demek..[/quote]

eyvallah kardeşim sağol

67FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 3 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Salı Haz. 10, 2008 6:14 pm

zekai47

zekai47

arkadaşlar ben çıkıyorum kendinize iyi bakın allaha emanet olun Wink

68FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 3 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Salı Haz. 10, 2008 6:25 pm

xmen_20

xmen_20

zekai47 demiş ki:arkadaşlar ben çıkıyorum kendinize iyi bakın allaha emanet olun Wink

Kendine iyi bak sende allaha emanet ol hoşçakal..

69FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 3 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Salı Haz. 10, 2008 8:34 pm

LooPus

LooPus

mr_hukkle demiş ki:oğuz msni açmıyor ki ulaşamıyoruz ya walla!!!

Sa arkadaşlar geldim Smile

kim demis onu işte burdayım Razz

70FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 3 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Çarş. Haz. 11, 2008 12:34 pm

zekai47

zekai47

hoşgeldin abi bu arada selam nasılsnız

71FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 3 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Çarş. Haz. 11, 2008 12:54 pm

zekai47

zekai47

abi dün kardeşiyle msnde konuştum yaralanmış dedi bana nedenini sordum bişi söylemedi

72FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 3 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Çarş. Haz. 11, 2008 1:06 pm

zekai47

zekai47

13:00 haberleriyle karşınızdayız Wink

İkisi de çok büyük isim

İstanbul Lisesi'nde öğrencilerin sorularını yanıtlayan başkan Aziz Yıldırım, yeni yabancı santrforu önümüzdeki hafta İstanbul'a getireceklerini, yeni teknik direktörün ise 26-27 Haziran'da takımın başında olacağını söyledi. Fotomaç yabancı golcü adaylarının son durumunu masaya yatırdı

Fabiano- Bir numaralı hedef
Sevilla'nın golcüsü,
transfer listesinde ilk sırada yer alıyor. Başkan Aziz Yıldırım ona hayran. Ancak fiyatı çok yüksek. 20 milyon euro'luk bonservis bedelini aşağı çekmek için sıkı pazarlıklar devam ediyor.

Adriano- Durumu İnter'e bağlı
F.Bahçe taraftarının çok istediği Adriano, az da olsa İnter'de kalma umudunu koruyor. Teknik direktör Mourinho ise büyük ihtimalle sambacıya kapıyı gösterecek. F.Bahçe bu konunun netleşmesini bekliyor.

Kanoute- Malili cepte sayılır
Daha önce F.Bahçe'ye prensipte "Evet" diyen Kanoute'de herhangi bir sorun yok. F.Bahçe istediği an onu getirebilir. Fakat Sevilla'nın Malili golcüsü, F.Bahçe'nin listesinde "B planı" olarak yer alıyor.

Shevchenko- Ortada kalacak gibi
Zico'nun çok istediği bir isimdi. Chelsea'de başarısız bir sezon geçirince gözden düştü. Eski kulübü Milan da onunla ilgilenmediğini açıkladı. Aziz Yıldırım "Çok pahalı" dese de son anda bir sürpriz yapabilir.

Santa Cruz- Devler de peşinde
Blacburn'de geçen sezon 23 gol atan Paraguaylı futbolcu için F.Bahçe çok güçlü rakiplerle yarışıyor. M. United'in 12 milyon euro teklif etmeye hazırlandığı Santa Cruz'la Barcelona ve Milan da ilgileniyor.

Zigic- Valencia'da mutsuz
Kezman'ın ısrarları üzerine geçen sezon listeye dahil edilen Sırp yıldız yine gündemde. Valencia'da aradığını bulamayan Zigic, takımdan ayrılmak istiyor. 2.02'lik oyuncu için kulübüyle temaslar sürüyor.

73FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 3 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Çarş. Haz. 11, 2008 1:08 pm

zekai47

zekai47

Öfkeyle kalkan

FK Moskova takımına imza attığına pişman olan Önder, geri dönmek için cebinden para verecek.

Fenerbahçe'nin Zico ile devam etmemesi ve yeni bir hocayı takımın başına getirecek olması Önder Turacı'nın çark etmesine neden oldu. Zico ile sorun yaşayan Önder, sezon bitiminde Rusya'nın FK Moskova takımıyla sözleşme yapmıştı. Yeni gelişmeler üzerine, F.Bahçe'nin başına gelecek teknik adamla anlaşabileceğini düşünen tecrübeli oyuncu bu kez Rus ekibiyle
fesih yapma yoluna gitti. Ancak karşısına 250 bin euro'luk fatura çıktı.

Başkan yardım edecek
Önder'in menajeri Doğan Ercan, 4.5 yıllık sözleşme imzaladıkları Rus ekibine Önder'in gelmek istemediğini söylediğini belirterek, "Moskova başkanı yardımcı olacağını iletti. Kendisiyle cuma günü tekrar görüşeceğiz ve transfer netlik kazanacak" diye konuştu. Ercan, G.Saray ile anlaştıkları şeklinde çıkan haberlerin doğru olmadığını, kendilerini sadece Almanya'nın Köln takımının teknik direktörü Daum'un transfer için aradığını ifade etti.

74FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 3 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Çarş. Haz. 11, 2008 1:08 pm

zekai47

zekai47

Hoca Luxemburgo gibi

Başkan Yıldırım, "Yeni çalıştırıcı 26 Haziran'da İstanbul'da" dedi Scolari'yi imkânsız kılan bu tarih, Luxemburgo'yu güçlendirdi

Büyük ihtimalle Luxemburgo

Fenerbahçe'de Arthur Zico devri resmen kapandı. Başkan Aziz Yıldırım, dün İstanbul Lisesi'nde yaptığı açıklamada bunu açık ve net bir şekilde ifade etti. Yıldırım, "Zico ile yapılan görüşmeler sonunda mutabakat sağlayamadık. Bu konu kapandı. Yeni teknik direktör için gerekli çalışmalar yapıldı. Takımımız 26-27 Haziran'da İstanbul'da toplanacak. Yeni
hoca o tarihte takımın başında olacak" dedi.

Rijkaard ve Laudrup
Fener'de ilk tercih Portekiz'in çalıştırıcısı Felibe Scolari idi. Ancak "26 Haziran", Scolari'yi imkânsız kılıyor. Çünkü Scolari, Portekiz'le EURO 2008'in finalist adaylarından. Final ise 29 Haziran'da. Sızan bilgilere göre Yıldırım'ın işaret ettiği hoca Palmeiras'ta koltuğu sallanan Luxemburgo. Brezilyalı çalıştırıcı ile söz kesildiği belirtiliyor. Barça'dan ayrılan Rijkaard ile Michael Laudrup ismi de kulislerde konuşuluyor.

75FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ - Sayfa 3 Empty Geri: FENERBAHÇELİ MENAJERLER BİRLİĞİ Çarş. Haz. 11, 2008 1:09 pm

zekai47

zekai47

Bu ateş sönmez

"Çeyrek final Fenerbahçe'yi kesmez. Yeni görevimiz Avrupa'nın en büyüğü olmak".

Büyük vaatler
İstanbul Lisesi'nde öğrencilerin sorularını yanıtlayan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, yine büyük vaatlerde bulundu. Yıldırım, Avrupa'da gelen çeyrek final başarısının artık geride kaldığını belirterek, "Yeni görevimiz Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olmak. Bunun için ateşi yaktık, söndürmeye de hiç niyetimiz yok" ifadelerini
kullandı.

Bizi hakemler yaktı
Yıldırım, Fenerbahçe'nin Edirne dışındaki başarısına rağmen kolay alabileceği Turkcell Süper Lig'i kaybederek içeride başarısız olduğunu belirtti. Alman teknik adamlarla güzel sonuçlar aldıklarını sözlerine ekleyen sarı- lacivertli başkan, Türkiye Kupası'nı ise hakemlerin yanlış

Sayfa başına dön  Mesaj [3 sayfadaki 6 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki