Türkiye Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkiye Forumu

Türkiye Forumu

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

:lol!: Bayılıcakınız :lol!:

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1:lol!: Bayılıcakınız :lol!: Empty :lol!: Bayılıcakınız :lol!: Ptsi Haz. 09, 2008 9:14 pm

modokan

modokan
Moderatör
Moderatör

Alican annesi we babası ewde oturuorlarmış annesiyle babasının canı sıkıldı.Yatak odasına gitmek istemiş alican a dışarı çık demişler yok demiş babası alicana ii o zaman sen bana dışarda olan biteni sesli bi biçimde anlat demiş.Babası alicanın yutuğunu sanmış Alican başlamş dışarda olan biteni Zarzavtçı geçio demiş komşularımız ayşe teyze we ahmet amca sewişio demiş babası bunu nerden çıkardın dedi çocuklrı ayşe balkondan bakıo demiş

lol! lol!

https://guturkiye.yetkin-forum.com

2:lol!: Bayılıcakınız :lol!: Empty Geri: :lol!: Bayılıcakınız :lol!: Ptsi Haz. 09, 2008 9:29 pm

waynom

waynom
Admin
Admin

modokan demiş ki:Alican annesi we babası ewde oturuorlarmış annesiyle babasının canı sıkıldı.Yatak odasına gitmek istemiş alican a dışarı çık demişler yok demiş babası alicana ii o zaman sen bana dışarda olan biteni sesli bi biçimde anlat demiş.Babası alicanın yutuğunu sanmış Alican başlamş dışarda olan biteni Zarzavtçı geçio demiş komşularımız ayşe teyze we ahmet amca sewişio demiş babası bunu nerden çıkardın dedi çocuklrı ayşe balkondan bakıo demiş

lol! lol!

biliodum:D ama çok güzel Sleep

https://guturkiye.yetkin-forum.com

3:lol!: Bayılıcakınız :lol!: Empty Geri: :lol!: Bayılıcakınız :lol!: Salı Haz. 10, 2008 1:49 pm

muhammetcakas

muhammetcakas

modokan demiş ki:Alican annesi we babası ewde oturuorlarmış annesiyle babasının canı sıkıldı.Yatak odasına gitmek istemiş alican a dışarı çık demişler yok demiş babası alicana ii o zaman sen bana dışarda olan biteni sesli bi biçimde anlat demiş.Babası alicanın yutuğunu sanmış Alican başlamş dışarda olan biteni Zarzavtçı geçio demiş komşularımız ayşe teyze we ahmet amca sewişio demiş babası bunu nerden çıkardın dedi çocuklrı ayşe balkondan bakıo demiş

lol! lol!

güzel teşekkürler

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]