Türkiye Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkiye Forumu

Türkiye Forumu

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

ATATÜRK ve FENERBAHÇE

4 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1ATATÜRK ve FENERBAHÇE Empty ATATÜRK ve FENERBAHÇE Paz Haz. 08, 2008 1:18 pm

mr_hukkle

mr_hukkle
Moderatör
Moderatör

ATATÜRK ve FENERBAHÇE ******31024x768qp2

******'ün Tarihi Yazısı:

"Fenerbahçe Kulübü'nün her tarafa mazhar-ı takdir olmuş bulunan asari mesaisini işitmiş ve bu Kulübü ziyaret ve erbab-ı himmeti tebrik etmeyi vazife edinmiştim. Bu vazifenin ifası ancak bugün müyesser olabilmiştir. Takdirat ve tebrikatımı buraya kayd ile mübahiyim."

05.05.1334 (03.05.1918)
Ordu Kumandanı Mustafa Kemal ******

(Fenerbahçe Kulübü'nün her tarafta beğenilip değer verilen, ortaya çıkmış eser ve çalışmalarını duymuş ve bu kulübü ziyaret edip bu işte emeği, yardımı olanları tebrik etmeği görev edinmiştim. Bu görev ancak bugün yerine getirilebilmiştir. Takdir ettiğimi ve kutladığımı buraya kaydetmekle övünüyorum.)

ATAM İZİNDEYİZ BİZDE FENERBAHÇELİYİZ ...

En son mr_hukkle tarafından Ptsi Haz. 09, 2008 7:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

2ATATÜRK ve FENERBAHÇE Empty Geri: ATATÜRK ve FENERBAHÇE Paz Haz. 08, 2008 1:42 pm

emregenc

emregenc
Moderatör
Moderatör

****** şu anda hayatta olsaydı eminim Fenerbahçe ile gurur duyardı Cool

3ATATÜRK ve FENERBAHÇE Empty Geri: ATATÜRK ve FENERBAHÇE Paz Haz. 08, 2008 1:44 pm

waynom

waynom
Admin
Admin

emregenc demiş ki:****** şu anda hayatta olsaydı eminim Fenerbahçe ile gurur duyardı Cool
BEncede

https://guturkiye.yetkin-forum.com

4ATATÜRK ve FENERBAHÇE Empty Geri: ATATÜRK ve FENERBAHÇE Paz Haz. 08, 2008 1:45 pm

emregenc

emregenc
Moderatör
Moderatör

Admin demiş ki:
emregenc demiş ki:****** şu anda hayatta olsaydı eminim Fenerbahçe ile gurur duyardı Cool
BEncede

msn varmı kardeşim bişiler sorcamda...
Mustafa Kemal'in Askerleriyiz....

5ATATÜRK ve FENERBAHÇE Empty Geri: ATATÜRK ve FENERBAHÇE Paz Haz. 08, 2008 1:47 pm

waynom

waynom
Admin
Admin

emregenc demiş ki:
Admin demiş ki:
BEncede

****** ölmediiiiii

En son Admin tarafından Paz Haz. 08, 2008 1:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

6ATATÜRK ve FENERBAHÇE Empty Geri: ATATÜRK ve FENERBAHÇE Paz Haz. 08, 2008 1:48 pm

mr_hukkle

mr_hukkle
Moderatör
Moderatör

bun adım gibi eminim ki duyardı +1907

7ATATÜRK ve FENERBAHÇE Empty Geri: ATATÜRK ve FENERBAHÇE Paz Haz. 08, 2008 1:50 pm

emregenc

emregenc
Moderatör
Moderatör

Admin demiş ki:
emregenc demiş ki:
Admin demiş ki:
BEncede

var ama f orumda vererem verimim editlerim hemen oke hemen aldım die cevap yas

editlenmiştir!!!

aldım saol

8ATATÜRK ve FENERBAHÇE Empty Geri: ATATÜRK ve FENERBAHÇE Ptsi Haz. 09, 2008 9:26 am

modokan

modokan
Moderatör
Moderatör

Admin demiş ki:****** ölmediiiiii

Kalbimizde yaşıyor lol!

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-