Türkiye Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkiye Forumu

Türkiye Forumu

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Türkiye Hakkında Konusalım

+3
mr_hukkle
emregenc
waynom
7 posters

Türkiye Sizce Euro 2008 de Ne yapar?

Türkiye Hakkında Konusalım Vote_lcap14%Türkiye Hakkında Konusalım Vote_rcap 14% [ 1 ]
Türkiye Hakkında Konusalım Vote_lcap14%Türkiye Hakkında Konusalım Vote_rcap 14% [ 1 ]
Türkiye Hakkında Konusalım Vote_lcap29%Türkiye Hakkında Konusalım Vote_rcap 29% [ 2 ]
Türkiye Hakkında Konusalım Vote_lcap43%Türkiye Hakkında Konusalım Vote_rcap 43% [ 3 ]
Türkiye Hakkında Konusalım Vote_lcap0%Türkiye Hakkında Konusalım Vote_rcap 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 7

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Türkiye Hakkında Konusalım Empty Türkiye Hakkında Konusalım Paz Haz. 08, 2008 2:37 am

waynom

waynom
Admin
Admin

Türkiye Hakkında Konusalım

https://guturkiye.yetkin-forum.com

2Türkiye Hakkında Konusalım Empty Geri: Türkiye Hakkında Konusalım Paz Haz. 08, 2008 2:03 pm

emregenc

emregenc
Moderatör
Moderatör

Admin demiş ki:Türkiye Hakkında Konusalım

inş çeyrek final Very Happy

3Türkiye Hakkında Konusalım Empty Geri: Türkiye Hakkında Konusalım Paz Haz. 08, 2008 2:11 pm

mr_hukkle

mr_hukkle
Moderatör
Moderatör

emregenc demiş ki:

benim inancım yok aslında ama dünkü çeklerin ve isviçrenin futbolunu görünce 2 maçıda almalıyız diye düşünüyorum

4Türkiye Hakkında Konusalım Empty Geri: Türkiye Hakkında Konusalım Paz Haz. 08, 2008 4:20 pm

emregenc

emregenc
Moderatör
Moderatör

mr_hukkle demiş ki:
emregenc demiş ki:

benim inancım yok aslında ama dünkü çeklerin ve isviçrenin futbolunu görünce 2 maçıda almalıyız diye düşünüyorum

portekiz maçından sonra herkes akıllandı...ya suna sinir oluyoum...illa başa bişimi gelmesi lazım..ne yani portekize yenildik aklımız başımıza mı geldi...

5Türkiye Hakkında Konusalım Empty Geri: Türkiye Hakkında Konusalım Paz Haz. 08, 2008 4:33 pm

mr_hukkle

mr_hukkle
Moderatör
Moderatör

inşallah gelmiştirde benim en büyük korkum terim fantazilerine bir yenisinin eklenmesidir!!!

6Türkiye Hakkında Konusalım Empty Geri: Türkiye Hakkında Konusalım Paz Haz. 08, 2008 8:43 pm

emregenc

emregenc
Moderatör
Moderatör

mr_hukkle demiş ki:inşallah gelmiştirde benim en büyük korkum terim fantazilerine bir yenisinin eklenmesidir!!!

o biraz sıkar bu saatten sonra Very Happy

7Türkiye Hakkında Konusalım Empty Geri: Türkiye Hakkında Konusalım Ptsi Haz. 09, 2008 9:15 am

modokan

modokan
Moderatör
Moderatör

Fatih Terim Türk FUTBOL tarihinin en büyük tekik direktörüdür.Fatih hocaya laf yok

gruba geline iz çeklerle isvişreyi yener en az yarı final oynrız bu arada 3. tur dii bişi yok lol!

En son modokan tarafından Salı Haz. 10, 2008 5:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

https://guturkiye.yetkin-forum.com

8Türkiye Hakkında Konusalım Empty pfff. TURKİYE Ptsi Haz. 09, 2008 9:37 am

SuleymanYAMAN

SuleymanYAMAN

turkiye bu macı kazanmadıgı gibi ceklere de yenilcek cunku portekizmacına futbolcuların isteklerini sizde gordunuz he siz yinede bi kişiyi yencez diyosanız odasuan turnuvada yok Very Happy reel barbuniaaa

http://www.wonderland.com

9Türkiye Hakkında Konusalım Empty Geri: Türkiye Hakkında Konusalım Ptsi Haz. 09, 2008 8:23 pm

emregenc

emregenc
Moderatör
Moderatör

SuleymanYAMAN demiş ki:turkiye bu macı kazanmadıgı gibi ceklere de yenilcek cunku portekizmacına futbolcuların isteklerini sizde gordunuz he siz yinede bi kişiyi yencez diyosanız odasuan turnuvada yok Very Happy reel barbuniaaa

yok yok akıllandı bizimkiler...isviçre maçı bizim..

10Türkiye Hakkında Konusalım Empty Geri: Türkiye Hakkında Konusalım Salı Haz. 10, 2008 5:29 pm

zekai47

zekai47

ben milli takımın üst tura çıkacağından biraz kuşkuluyum önümüzde isviçre ve çek maçı var bunlardan mutlak galibiyet almamız gerekiyor ki averaj hesaplarına kalmayalım bu maçları kaznmamız içinde fatih hocanın yanlışlarını görüp düzeltmesi lazım inşallah milli takımımız ç.finale çıkar ve bizi sevindirir Wink

11Türkiye Hakkında Konusalım Empty Geri: Türkiye Hakkında Konusalım Çarş. Haz. 11, 2008 12:34 pm

LooPus

LooPus

final oynarız inşallah

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-